Öne Çıkanlar BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

AYDOĞAR; “ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE AYAĞA KALDIRACAĞIZ”

Esnafların partisine ve kendisine olan ilgiden memnun kalan Aydoğar, şehrin kısa zamanda eskisinden daha çok güzel bir görünüm kazanacağına dikkat çekti. 

Bir takım çalışmalar kapsamında seçim bölgesi esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdüren Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, zor bir dönemden geçtiğimizi ifade ederek, “Şehrimiz çok yakın zamanda eskisinden çok daha güzel olacak. Malumunuz Depremin gölgesinde bir seçim süreci geçiriyoruz. Bir yandan bu şehrin evlatları olarak kentimizi yeniden imar etmenin gayretindeyiz. Halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz.

Esnaf gezintilerimiz sürüyor ve şehir için neler yapılabiliri konuşuyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerine nasıl cevap veririz onun çözümleri için çalışıyoruz.  Şehrimiz partimizin isminin Yeniden Refah olması ve rahmetli Erbakan hocamızın gömleğini giymiş onun kokusu vardır. Şehrimizde partimize olan ilgi bizleri fazlası ile memnun kılmıştır” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol