Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! Ayvalık Gücü

Bu haber kez okundu.

AYDOĞAR SAHA ÇALIŞMASINI SÜRDÜRÜYOR, İLGİ ÇOK

14 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde Yeniden Refah Partisi’nden milletvekili adayı gösterilen Muhammed Aydoğar’a esnafın ve vatandaşların ilgisi her geçen gün artarak devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri kapsamında Uzun çarşı esnafını ziyaret eden Mustafa Aydoğar, burada esnaflarla tek tek tokalaşarak onlarla sohbet etme imkanı buldu ve  projelerinden bahsetti.

Aydoğar, “Seçim çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu akşam da uzun çarşı esnaflarına misafir olduk. Misafirperverliklerinden dolayı Uzun Çarşı esnaflarına ve halkımıza teşekkür ederim.” İfadesini kullandı.

BAŞKANLAR BULUNTU VE NARLI’YA ZİYARET

Yeniden refah partisi adayı Muhammed Aydoğar, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Borsası Başkanı Mustafa Narlı’yı ziyaret etti.

Başkanlar Buluntu ve Narlı’yı  ziyaret eden Aydoğar, güzel bir sohbet gerçekleştirdiklerini, fikir alışverişinde bulunduklarını, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcilerinin fikirlerini önemsediğini, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mustafa Buluntu ve Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Sayın Mustafa Narlı Başkanlarımın duasını aldıklarını söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol