Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

AYDOĞAR; "ELBİSTAN İLE VARIZ"

Seçimlerde vatandaşlardan Yeniden Refah Partisi’ne destek isteyen Muhammed Aydoğar, “Seçim çalışmaları için Elbistan ilçemize geldik. Elhamdülillah Elbistan ilçemiz, Elbistan esnafımız bizleri bağrına bastı, bugün burada Elbistan esnafımızı ziyaret ediyoruz.” Dedi.

Sözlerine devam eden Yeniden Refah Partisi milletvekili adayı Muhammed Aydoğar; “Elbistan esnafından şunu gördük esnaf bizde Erbakan kokusunu gördüğünü ve milli görüşün mutlaka Türkiye Büyük Millet Meclisi içerisinde temsil edilmesi gerektiğini ifade ettiler. Elbistan halkı bizleri bağrına bastı bizler de bu vesileyle Elbistan halkıyla kucaklaşma imkanımız oldu. Bugünkü çalışmalarımız Elbistan bölgesinde gerçekleşecektir inşallah Yeniden Refah Partisi'ne milli görüşü mecliste temsil ettireceğiz. Eski milli görüşçülerin yaptığı çalışmayı bizler de yaparak Yeniden Refah Partisi'ni, milli görüşü eski bulunduğu konumuna getireceğiz inşallah" ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol