Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! dizi

Bu haber kez okundu.

AYDOĞAR; “ARTIK YENİDEN REFAH VAR, YOL VERİN GEÇELİM!”

Cumhur ittifakı üyesi Yeniden Refah Partisi 1. Sıra Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, seçim çalışmalarında her gün bir motto belirlediklerini bugünün söyleminin ise, önce ahlak ve maneviyat olduğunu dile getirdi. 

Bugün seçim çalışmalarına Derepazarı’ndaki esnaflardan başlayan Muhammed Aydoğar ve ekibi, seçilip meclise girdikleri zaman önce ahlak ve maneviyat düsturu ile hareket edeceklerini aile yapısını bozucu her türlü yapılanmalara karşı mücadele edeceklerini ifade etti.

Ziyaretler sırasında konuşan Muhammed Aydoğar, “Bugünkü seçim sloganımız önce ahlak ve maneviyat. Erbakan hocamız yıllarca bu konu üzerinde durdu. Ahlâk ve maneviyat olmayan yerde hiçbir şey olmaz, üretim olmaz, istihdam olmaz derdi. Her şeyin başı ahlak ve maneviyattan başlıyor derdi. Biz de bununla bugün start vermiş olduk. Sloganımız böyle, oldu her gün bir slogan seçiyoruz. Cumhur ittifakının bir üyesi olarak bizim herhangi bir baraj problemimiz ve oy sıkıntımız yoktur. Kahramanmaraşlı hemşerilerimizden cumhurbaşkanlığında sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a oy isterken milletvekili noktasında da Yeniden Refah Partisine, milli görüşçülere oy istiyoruz’ dedi.

AİLE YAPISINI BOZACAK BÜTÜN ZARARLI MADDELERİ AYIKLAYACAĞIZ!

Aydoğar açıklamasının devamında ise;  Milli görüş meclise diyoruz. Bu vesile ile tüm Kahramanmaraş’ın ilçelerini sokaklarını adım adım geziyoruz ve esnafımızla hemhal oluyoruz. İnşallah meclise girdiğimiz takdirde aile yapısını bozucu, aile yapısına zarar verici, aile yapısını bozacak bütün maddeleri ayıklayacağız. Ahlak ve maneviyatı şuur edinip inşallah tekrar özümüze ve maneviyata geri döneceğiz. 14 Mayıs günü inşallah kazanan Yeniden Refah Partisi olacak, inşallah kazanan Cumhur ittifakı olacaktır" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol