banner1451
Öne Çıkanlar SAHİPSİZ BİR ŞEHİRDE YAŞIYORUZ! engelli K.MARAŞ BBS 3-0 NİKSAR BELEDİYE KUTSİ MESLEK KOMİTELERİNİN ENFORMASYONU ÇOK ÖNEMLİ…

Bu haber kez okundu.

ALİ ÖZTUNÇ, GÖZLEMLİYORUM VE İZLİYORUM

CHP milletvekili, atom karınca Ali Öztunç: "Şu an İçin beklemedeyim, gözlemliyorum ve izliyorum" ifadesini kullanırken, AK Parti, MHP ve diğer partilerin tutumlarını gözlemlemek istediğini belirterek, "Şu an için beklemekteyim. Gözlemliyorum. İzliyorum ben de. Önümüzdeki süreci görelim. AK Parti ne yapacak? MHP ne yapacak? Diğer partilerin düşüncesi nedir, bir onları görmek istiyorum" dedi.

HALK İLE İÇ İÇE SİYASET ANLAYIŞI

Öztunç, bugüne kadar verilmiş hiçbir görevden kaçmadığını ve her zaman sandığa girdiğini vurgulayarak, halk ile iç içe siyaset yapan bir siyasetçi olduğunu belirtti. Kendisine yoğun bir talep olduğunu ve anketlerin yüksek oranda çıktığını ifade eden Öztunç, "Halk ile iç içe siyaset yapan birisiyim ben. Hemşehrilerimle ve yurttaşlarımızla dayanışma içinde olan ve halk tipi siyasetçiyim ben. O yüzden bir ilgi var, görüyorum. Bakacağız ve izleyerek takip edeceğiz" şeklinde konuştu.

CHP KAMPI DEĞERLENDİRMESİ

CHP'nin Antalya'da düzenlediği TBMM grubu 28'inci dönem 1'inci çalışma ve değerlendirme kampını değerlendiren Öztunç, verimli bir kamp geçtiğini belirterek, "Verimli bir kamp oldu. Bir takım yanlış anlaşılmalar vardı. Bunların düzeltilmesi için bir anlamda herkes eteğindeki taşı döktü. Keyifli ve güzel bir kamp oldu ve devam ediyor. Biz buradan güçlenerek çıkacağız" ifadelerini kullandı.

HEDEF: 15 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Öztunç, CHP'nin hedeflerinin bir önceki seçimde aldıkları 11 büyükşehrin üzerine, 4-5-6 ve daha fazla belediye ekleyerek en az 15 büyükşehir belediyesini kazanmak olduğunu belirtti. Ayrıca, birçok il ve ilçe belediyesinde iddialı olduklarını ve ciddi bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol