Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

AKPINAR; “MHP’NİN İDAM KONUSUNDAKİ TAVRI BELLİ”
 Dulkadiroğlu MHP İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, yazılı basın açıklamasında şunları söyledi; Bundan sonrada böyle olacaktır. Devletimiz 1900 lü yıllarda olduğu gibi içerden ve dışardan kuşatma altındadır. Adını sayamayacağımız kadar içerde Vatan haini, dışarda ellerini ovuşturan dış düşmanlarımız vardır.

Tıpkı geçmişte olduğu gibi Devlet yönetimi içerisine sirayet ederek erkler içerisinde yer bulmuş BÖLÜCÜ-YIKICI-CASUS ve hainlerin yanında Dini hassasiyetlerimizi de kullanarak yuvalanmış hainler, Devlet ve Millet yararına alınması gereken kararlarda idarecilerimizi ve Devlet büyüklerimizi ALDATMIŞ daha da ileri giderek dışardan ve içerden almış oldukları destek ile darbe yapmaya kalkmışlardır.

MHP işte bu ahval ve şerait içinde Ülke menfaatleri doğrultusunda inisiyatif almaktan çekinmemiştir. Bozuk ve arızalı bir saat günde 2 defa doğruyu gösterir. Biz saatin bozuk ve arızalı taraflarına değil doğru olan zaman dilimine bakıyoruz. Arızanın giderilmesi hususunda düşüncelerimizi ve yol göstermeye devam edeceğiz. Saatin neden arıza yaptığı konusunda ise rezervlerimiz saklıdır.

MHP ÜLKE MENFAATLERİ KONUSUNDA HER TÜRLÜ SORUMLULUĞU ALMAYA HAZIRDIR.

Hükümetin geç kalınmakla birlikte Fırat Kalkanı ve Kuzey Irak bölgesindeki Operasyonlarını destekliyoruz. Daha önce söylediğimiz gibi doğrudur ve yerindedir. Suriye de PKK-PYD’nin kantonları birleştirmesine, adı ne olursa olsun bir yapı oluşturmasına asla müsaade edilmemelidir. Aynı şekilde Kuzey Irak bölgesi Musul-Kerkük ve Başika bizim için değerlidir önemlidir. PKK’nın Sincar bölgesinde Kandil benzeri üs kurması kabul edilemez, en sert şekilde müdahale edilmelidir.

Sırtını PKK-PYD gibi terör örgütlerine dayadığını açıklayan, Belediye imkanlarıyla örgüte yardım ve yataklık yapan HDP kadrolarına yapılan operasyon ve gözaltılar yerindedir. Her vatandaşımız gibi Adalete hesap vermeleri sağlanmalıdır. Ancak Çözüm süreci denilerek Dolmabahçe görüşmesi, Diyarbakır 21 Mart Nevruzunda okunan bildiriler, Habur da yaşananlar unutulmamalı bu hatalara tekrar düşülmemelidir.

Özellikle 15 Temmuz sonrası AKP iktidarının İdam konusunu gündeme taşımasını manidar buluyoruz. PKK’lı caniler Asker-Polis ve masum vatandaşlarımızı şehit ettikleri bir ortam ve zamanda İdam AKP tarafından neden kaldırılmıştır öncelikle açık yüreklilikle anlatılmalıdır. MHP’nin İdam konusundaki tavrı ve düşüncesi bellidir. Meclise geldiğinde istisnasız destek verileceği Sayın Genel Başkanımız tarafından defalarca dile getirilmiştir. Algıya yönelik tartışma yapılmasını doğru bulmuyoruz. Net ve açık olunmalı İdamın yasalaşması isteniyorsa yarın meclise getirilmelidir.

MHP İDAMIN YASALAŞMASI İÇİN AÇIK DESTEĞİNİ AÇIKLAMIŞTIR

Devlet Geleneğimiz de Yönetim içerisinde PARALEL-KÖŞELİ-YUVARLAK-DİKDÖRTGEN tipi yapılanmalara yer yoktur, olması kabul edilemez. Devlet kadrolarını ve özellikle siyasi iktidarı ahtapot gibi saran Paralel bir ihanet çetesinin olduğu acı bir tecrübe ile anlaşılmıştır.

MHP yıllardır bu yapının sinsi, hain ve güvenilmez olduğunu en yüksek perdeden dile getirmiştir. Sayın AKP sözcü ve yetkililerinin MHP ve Ülkücü kadrolar için neler söylediklerini şuanda ahlaki bulmuyorum. Ancak darbe yapacak kadar alçalan, Milletinin üzerine kurşun ve bomba yağdıran, Gazi Meclisi bombalayan hain terör örgütü FETÖ/PDY’nin TERÖR ÖRGÜTÜ olduğunun görülmesi anlamlıdır kıymetlidir.

AKP’NİN ÇABASINI YETERLİ GÖRMÜYORUZ!

Bu yapıdan Ülkemiz çok zarar görmüştür görmeye de devam etmektedir. Daha önce ya da 15 yıllık ‘’beraber yüründüğü bu yollarda’’ FETÖ tarafından yerleştirilen kadrolar sökülüp atılmalıdır. AKP’nin bu yöndeki çabasını yeterli görmüyoruz. AKP’nin korkmasına ve çekinmesine gerek yoktur, MHP bu konuda desteğini açıklamıştır. Darbe öncesi ve sonrası FETÖ nün siyasi kadroları ayıklanmalıdır. Özellikle başarısız darbe girişiminden sonra güçten yana tavır alarak bizi de kandırdılar demeleri inandırıcı değildir. Görüşü ne olursa olsun Kripto olarak tüm siyasi kadrolar içerisinde oldukları bilinmelidir.

MHP zamanında ısrarla dile getirdiği, tüm yapılan uyarılara kulak tıkandığı ancak; özellikle 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında MHP kadrolarının her konuda olduğu gibi bu konuda haklılığı acı da olsa görülmüştür.

Yüce Türk Milleti başta genel Başkanımız Devlet BAHÇELİ olmak üzere tüm Ülkücü kadrolara şükranlarını belirtmişlerdir.

Bilinesini isteriz ki;

Ülkücüler var olduğu müddetçe ihanet içerisinde olanlar rahat uyuyamayacaklardır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol