banner1483
Öne Çıkanlar test Kadir tanış ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ SANİ KONUKOĞLU ANILDI BİR ÇADIR DEVLETİ DEĞİL

Bu haber kez okundu.

SAĞLIKTA KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZ ÇIKARTILIYOR

Yaklaşık 3 aydır boş olan İl Sağlık Müdürlüğü koltuğundaki atama krizinin ardından Sağlık camiası çalkalanırken Ankara'da da sular durulmuyor. Ali Nuri Öksüz’ün istifasının ardından 77 gündür boş kalan İl Sağlık Müdürlüğü görevine önceki gece sürpriz bir atama ile Beytullah Şahin getirilmiş, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından bizzat ataması yapılan Şahin’in göreve gelip başlaması beklenirken, Kahramanmaraş siyaseti Bakan Koca’nın hamlesine anında tepki gösterince atama geri çekilmişti.

Bir anda krize dönen İl Sağlık Müdürlüğü atamasıyla ilgili Kahramanmaraş siyasetinin önerdiği isimleri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca masasında bekletirken skandal üstüne skandallar da ortaya çıkmaya başladı.

Atamalar üzerine İş adamları, siyasiler ve medya kuruluşları da bu atamanın içine girerek atamalarda etkili olmaya çalışırken yapılan flaş kararlar bu şehrin kanayan yarasının git gide kansere dönüşmesini sağlıyor.

Kaş yapayım derken göz çıkarılmaya çalışılan sağlık camiasında bu durumlar Kahramanmaraş'a ve Sağlık camiasına zarar vermeye başladı.

Bizler de bu işin takipçisi olarak Kahramanmaraş'a yapılan skandal atamalar dan sonra bu atamada bakanlığa etki edenlerin bakanlığı yanlış yönlendiren ve ilimiz siyasetini zorda koyanların ifşa edileceği gelen bilgiler arasında, gelişmelerin en yakın takipçisiyiz ve yakın zaman diliminde yapılan yanlışları paylaşarak siz kamuoyunun takdirine bırakacağız.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol