Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

TÜRKÜ VE ŞİİR DOLU BİR AKŞAM İÇİN DAVETLİSİNİZ !

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü ,Kahramanmaraş Halk Ozanları,Şairleri Kültür ve Dayanışma Derneği ve Kahramanmaraş’ı karşılıksız seven bir grup gönüllünün kurduğu Dostluk grubunun birlikte organize ettiği ‘’Türkülerle Yoldaşız, Ozanlarla Gardaşız‘’ programı 27 Aralık Cumartesi akşam saat :19.00’da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

İlimizin yetiştirdiği önemli Halk Ozanlarından İhsan Öksüz,Rıza Çiftçi, Nurettin Kardiş, Murat Akdemir, İsmail Topal, Ali Karabalcı, Adem Kar ve Feyzullah İspir’in Türküleri  ile Şairler Tahir Görenşi, Zahide Eskici, Mahir Başpınar ve Mustafa Boz’un Şiir’leri ile sahne alacağı gecede Ozanların Saz ve sözleriyle Hoş geldiniz karşılaması, Ozanların Solo Programı, Şairlerin Şiir Dinletisi, Atışma Programları ve Ozanların Saz ve Sözleriyle misafirleri uğurlaması ile Program sona erecek.

Programa tüm Kahramanmaraşlı Türkü ve Şiir severlerin davetli olduğunu belirten Tertip Komitesi Misafirlerin unutulmaz ve dolu dolu bir akşam geçireceğini ifade ettiler.

Programın Tertip Komitesi ise Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür Müdürlüğü, Kahramanmaraş Halk Ozanları, Şairleri Kültür ve Dayanışma Derneği ve Dostluk Grubu adına Dr.Gökhan Gökşen, Abdurrahman Akbaba, Veli Karalar, Adem Çetinkaya, Ayşegül Dilbirliği ve Cengiz Güdüklü ve Dostluk Grubu Üyelerinden oluştu.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356