banner1320
Öne Çıkanlar siyaset KAHRAMANMARAŞ TA BİR İLK DOĞA SPORLARI PANELİ SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN BALCIOĞLU, ÖĞRENCİLERE TECRÜBELERİNİ ANLATTI

İş ve özel hayatında fırsat bulduğu her anda öğrencilerle bir araya gelen KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, kütüphanede öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerle söyleşinin ardından kısa açıklama yapan Balcıoğlu, “Her şeyiyle özel bir yere geldim. Beni davet etme nezaketinde bulunan herkese teşekkür ediyorum. Bir defa kütüphaneye geldim ki, ben bütün konuşmalarımda çok okuyun 200 kelimeyle değil, 2 bin kelimeyle daha iyi anlaşabilirsiniz diye anlatırım. İsmi çok özel sincap, dikkat çekiyor. Geleceğimizin teminatı pırıl pırıl genç kardeşlerimiz buradalar. Onların hayatta ilgili kaygıları var doğal olarak. Ben kaygılanmamalarını, hayatın kendilerini beklediğini kendi hayatımdaki tecrübelerimi paylaştım. Umarım herkese mutlu olmuştur. Benim için güzel tarafı yaşadığım hatıralarımı yeniden yaşadım, tekrar yaşarken onlara aktardım” diye konuştu.

Programa katılan öğrenciler ise, KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu’na kendilerine zaman ayırdığı ve tecrübelerini paylaştığı için teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol