Öne Çıkanlar İŞİNİZE AŞIK OLMAK BAŞARIYI GETİRİR PROJELERİMİZ HIZ KESMİYOR PARTİMİZİN VE DAVAMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ PAZARCIK MYO İÇİN REKTÖRDEN CEVAP GELDİ YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

VALİ COŞKUN’UN TÜRK POLİS TEŞKİLATININ 178. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

 Türk Polis Teşkilatımız, ülkemizdeki hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı kendine ilke edinerek üstün bir hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan ve mesai mefhumu gözetmeden görevini ifa eden Emniyet Teşkilatımız, ilimizde yaşanan deprem felaketinde de özverili bir şekilde gece gündüz demeden asayiş ve güvenliği sağlayarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

Emniyet Teşkilatımızın bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milli ve manevi değerlerinden tarihinden ve milletinden aldığı güçle topluma güven veren hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğine olan inancımız tamdır. 

10 Nisan 1845’te kurulan Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 178. yıl dönümü dolayısıyla aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi de minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol