banner1457
Öne Çıkanlar BASIN dizi TÜRKİYE BİR KABİLE DEDEZADE SOKAĞI HAYAT BULUYOR! TERMİNALE ATM ŞART!

Bu haber kez okundu.

“TÜRKOĞLU’NU EL BİRLİĞİYLE YENİDEN İMAR EDECEĞİZ”

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile Türkoğlu ilçesinde bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Türkoğlu Koordinatör Valisi Enver Ünlü, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve teşkilat mensuplarının da yer aldığı program, Türkoğlu Kaymakamlığı ve belediye ziyaretiyle başladı. Ziyarette, ilçede yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin bilgiler paylaşıldı. Türkoğlu programı, esnaf ve vatandaş ziyaretiyle devam etti. Vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden ve taleplerini dinleyen heyet, esnaflara da hayırlı işler temennisinde bulundu.

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Başkan Hayrettin Güngör, Bakan Vahit Kirişci ve beraberindeki heyetin sonraki durağı ise Türkoğlu Lojistik Merkezi içerisine inşa edilen Azerbaycan Geçici Barınma Merkezi oldu. Alanda incelemelerde bulunan heyet, çalışmalara ilişkin son bilgileri aldı. Türkoğlu programı; mahalle temsilcileri, muhtarlar, STK temsilcileri ve kanaat önderlerinin katılımıyla gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısıyla noktalandı.

HER ALANDA ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Türkoğlu programına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Güngör, “Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, il başkanımız, ilçe belediye başkanımız ve teşkilatımızla Türkoğlu’nda tam zamanlı ziyaret gerçekleştirdik. Alan ziyaretlerinde bulunduk, hemşehrilerimizle bir araya geldik. Esnaflarımızı iş yerlerinde ziyaret ettik. Hamdolsun ilçemizin yeniden ayağa kaldırılması noktasında her alanda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İnşallah ilçemizi alt ve üstyapısıyla yeniden imar edeceğiz. Bu noktada tüm varlığıyla yanımızda olan Sayın Cumhurbaşkanımıza, bakanlarımıza, milletvekillerimize, kurum ve kuruluşlarımıza, kardeş belediyelerimize ve SKT’larımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1472

banner1478

banner1471