Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

TÜRKER’DEN ‘HAYATA BAKIŞ’
 Kitapta, ağırlıklı olarak eğitim, sosyal yaşam, medeni ilişkiler, iletişim ve kişisel gelişim gibi konuları içerirken, uzun bir hayatın derin tecrübesiyle, farklı bir bakış açısıyla ve kendine özgü sade, anlaşılır, akıcı bir üslupla, deneme türünde yazdığı yazıları zevkle okunan Seher Türker, KİMLİK GAZETESİ'ni ziyarette, "Önemsiz gibi görünen konuların, insan hayatını nasıl etkilediğini vurgulanması, dikkat edilmeyen ayrıntıların, insanların akıl ve ruh sağlığını, başarısını, aile hayatını, yakın çevresini ve haliyle de milleti ve devleti, pozitif ya da negatif yönde nasıl tetiklediğini anlatmaya çalıştım" dedi, üç yıla yakın bir sürede meydana getirdiği eserini tashih ederken büyük keyif aldığını ve yazmanın çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

KARİKATÜRLE ZENGİNLEŞEN SAYFA

Mesleğinde daima kendini aşmayı hedef alan Türker, emekli oluncaya kadar da bitmek bilmeyen bir enerji ve yoğun bir özveriyle çalışmış. Emeklilik döneminde de boş durmayıp, Bugün Gazetesinde güncel yazılar yazmış, sonra da bu yazıları derleyip kitap haline getirmiş. 

Kitapta ayrıca, usta çizer A. İhsan Aslantürk'ün ince esprileriyle yüklü karikatürleriyle zenginleşen kitap, daha eğlendirici hale gelmiş.

Yazar Türker'in 2000 yılında çıkan 'Tuvaldeki renkler' isimli şiir kitabından sonra, editörlüğünü Fahri Kurt’un yaptığı 'Yaşama Bakış' ikinci eseri olarak piyasadaki yerini almış.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356