Öne Çıkanlar BAYAZIT KUZEY İLÇELERİNE ÇIKARMA YAPTI Dulkadiroğlu OLCAY KILAVUZDAN TÜRKOĞLU ÜLKÜ OCAKLARINA ZİYARET YARDIM SEVERLİKTE ÖRNEK BİR İNSAN; MEHMET HANEFİ ÖKSÜZ YEŞİLYÖRE YOLU ASFALTLANIYOR

Bu haber kez okundu.

TOPLU TAŞIMADA HAT SAYISI VE ÇALIŞMA SAATLERİ ARTIRILDI

Şehrin yeniden imarı ve hayatın normale dönmesi noktasında altyapıdan barınmaya, su hizmetlerinden üstyapıya tüm alanlarda çalışmalarını kesintisiz sürdüren Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların şehir içi toplu taşıma ihtiyacını karşılamak için de faaliyetlerine devam ediyor. Asrın felaketinin ardından 20 Şubat tarihinde belediye otobüsleriyle toplu taşıma hizmetine başlayan Büyükşehir Belediyesi, 15 Mart’tan itibaren de hizmete aldığı özel halk otobüsleriyle ücretsiz ulaşım hizmetini sürdürüyor.

Günlük 55 bin civarından vatandaşa ücretsiz toplu taşıma hizmeti sağlayan Büyükşehir, toplu taşımaya olan talebin artmasıyla hat sayısının artırıldığını duyurdu. Yoğun hatlarda çalışma saatlerinin de genişletilmesiyle toplu taşıma hizmeti saat 00.00’a kadar devam edecek. Büyükşehir, toplamda 33 hat ve 135 araçla ücretsiz toplu taşıma hizmetini vatandaşlarla buluşturmayı sürdürecek. Şehir içi ulaşımda hizmet veren toplu taşıma araçlarının güzergâh ve hareket saatlerine https://kahramanmaras.bel.tr/toplu-tasima-guzergah-ve-saatleri internet adresi ve KahramanKart mobil uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol