banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

SERVİS YOLLARINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI
 Kahramanmaraş Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün periyodik çalışmalarından bir tanesi olan cadde ve sokak temizleme çalışmaları Mart ayında da hız kesmeden devam ediyor. Kahramanmaraş- Gaziantep çevre yolundaki servis yollarında yapılan kapsamlı temizlik sonucunda yollarda oluşan aşırı tozlanmanın önüne geçilerek yollar temiz bir görünüme kavuşturuldu.Üç gün süren kapsamlı temizlik neticesinde ağır tonajlı nakliye araçlarının kullandığı servis yollarında öncelik bordür kenarlarında katı atıklar kepçe yardımıyla kürünerek işçiler vasıtasıyla yığınlar halinde kaldırılmış ve en son işlem olarak yol süpürme araçlarımızla süpürülerek yollar ferah ve temiz görünümlerine kavuşturulmuşlardır.

Kahramanmaraş Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün amacı ve çalışmaları vatandaşın yaşam standartlarını yükseltmek ve bu uygulamaları periyodik olarak devam ettirmektir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol