banner1351

Bu haber kez okundu.

SANKO MAKİNA, IMHX FUARI ’NDA
 Doosan Industrial Vehicle Avrupa bayi te şkilatının önemli isimlerinin bir araya geldiği organizasyonda, davetliler IMHX Fuar ziyaretinin yanı sıra Villa Park’ta verilen gala yemeğine katıld ılar. Yemekte Sanko Makina yetkilileri Doosan Industrial Vehicle Avrupa Bayi ağını yakından tanıyarak forklift pazarı hakkında bilgi alı şverişinde bulundu. 

Sanko Holding’in iş makinaları sekt öründeki şirketi Sanko Makina’nın, geçmişte ev sahipliği yaptığı organizasyon, bu yıl yine Sanko Makina ev sahipliğinde Türkiye’de gerçekleştirilecek. Doosan Industrial Vehicle bayilerini bir araya getirmek amacıyla yapılacak organizasyon, bu kez İzmir’de düzenlenecek. 
SANKO MAKİNA 
Sanko Makina Pazarlama, Doosan marka ekskavatör, lastik tekerlekli yükleyici, dizel, LPG ve akülü forkliftler, mini y ükleyici, Rocla marka depo içi istif ekipmanları, Soosan marka hidrolik kırcı ve kaya delici, Atlas marka iş makinaları ve Donaldson marka filtrelerin Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. 
Türkiye genelinde yayılan servis ağ ı ve 2. el değerleme hizmetleri ile satış sonrasında da müşterisinin yanında olan Sanko Makina, Türkiye’nin lider iş makinası tedarikçisi olmaya devam etmektedir.     
Sanko Makina, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alan üzerine kurulan üstün teknolojiye sahip ultramodern üretim tesislerinde ise pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimini de gerçekleştiriyor. 
MST markası ile üretilen iş makinalarının konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.
 

Türkiye’de ilk ve tek yerli teleskopik forklift üreticisi olan Sanko Makina, bu ürünün yanı sıra, ürettiği kazıcı yükleyici makinalarında da Türkiye ve ihracat yaptığı 40’ın üzerindeki ülkede ciddi bir pazar payına sahiptir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol