Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

“SAĞLIK YÖNETİCİSİNİN GÜNDEMİ” PANELİ 17 OCAK’TA YAPILACAK
 ASİD Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, sivil toplum kuruluşlarının sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerek toplumda gerekse sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirme toplantıları düzenleyerek, bu alandaki büyük bir açığı kapattıklarını belirtti.

Dr. Yıldırım, bu kapsamda ASİD olarak SASDER ile ortaklaşa düzenleyecekleri “Sağlık Yöneticisinin Gündemi” konulu panelle ilgili şu bilgileri verdi:

“İki oturum şeklinde gerçekleşecek panelin ‘Gündemden Başlıklar’dan oluşacak birinci bölümünde Dr. Baki İtez’in oturum başkanlığında Dr. Melih Bulut ‘Hastanelerde Kriz Yönetimi’, Dr. Murat Kaya ‘Sağlıkta İnovasyon’, Dr. Murat Fırat ‘Sağlık Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliği’, Dr. Ömer Güzel ise ‘Sağlıkta İnsan Gücünün Verimli Kullanımı’ konularında bilgiler verecek.

Dr. Sermet Gün Erdem’in başkanlığını yapacağı, ‘Kurumsal Paydaşlar ve Uygulamalar’ konulu ikinci oturumda da Dr. Ömer Faruk Erbay, ‘Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler ve Ayakta Tedavi Kurumları Yönetmelikleri’, Dr. Cengiz Konuksal ‘SGK Özel Sağlık Kurumları Sözleşmeleri’, Elvan Atalay ‘Özel Sağlık Sigorta Süreçleri’ ile ilgili bilgiler paylaşacak.”

Dr. Yıldırım, panele kamu ve özel sektörde görev yapan tüm sağlık yöneticilerinin davetli olduğunu kaydetti. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356