banner1457
Öne Çıkanlar ŞİŞMALIKLA GELEN HASTALIKLAR MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ… ŞAMPİYONLUK ŞARKILARI BAŞLADI Ebru sergisi BÜYÜK TEHLİKEYE SON 2 GÜN

Bu haber kez okundu.

“SAĞLIK YÖNETİCİSİNİN GÜNDEMİ”
 Panelin açılış konuşmasını yapan ASİD Genel Başkanı Dr. Yusuf Ziya Yıldırım, bu tür organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

 

ASİD Yönetim Kurulu adına tüm konuşmacı ve katılımcılara teşekkür eden Dr. Yıldırım, “Bu tür organizasyonlarda paylaşılacak bilgiler sağlık kuruluşlarının geleceği için hayati önem taşıyor. Şu anda nerede olduğumuz ve gelecekte nasıl bir yol izlememiz gerektiği konularında paylaşımda bulunarak doğru hedefler belirleyebiliriz. Böyle bir toplantıyı Gaziantep’te düzenlediklerinden dolayı SASDER’e teşekkür ediyorum” dedi.

 

SASDER Başkanı Dr. Melih Bulut ise bu organizasyonu 3 yıldır planlandıklarını kaydederek, “İlk toplantımızın Özel Sani Konukoğlu Hastanesi’nde yapılmasından dolayı çok mutluyum. Gaziantep’teki katılımcılarımızın heyecanlarından dolayı çok memnunum. Güzel bir panel gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

İki oturum şeklinde gerçekleşen panelin “Gündemden Başlıklar”dan oluşan birinci oturum Dr. Baki İtez başkanlığında yapıldı. Dr. Melih Bulut “Hastanelerde Kriz Yönetimi”, Dr. Murat Kaya “Sağlıkta İnovasyon”, Dr. Murat Fırat “Sağlık Kurumlarında İş Sağlığı ve Güvenliği”, Dr. Ömer Güzel “Sağlıkta İnsan Gücünün Verimli Kullanımı” konularında bilgiler verdi.

Dr. Sermet Gün Erdem’in başkanlığını yaptığı “Kurumsal Paydaşlar ve Uygulamalar” konulu ikinci oturumda ise Dr. Ömer Faruk Erbay “Sağlık Bakanlığı Özel Hastaneler ve Ayakta Tedavi Kurumları Yönetmelikleri”, Dr. Cengiz Konuksal “SGK Özel Sağlık Kurumları Sözleşmeleri”, Elvan Atalay “Özel Sağlık Sigorta Süreçleri” ile ilgili bilgiler paylaştı.

Soruların yanıtlanması ile sona eren panele SGK İl Müdürü Mehmet Uzun, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Özgül Balık ve çok sayıda sağlık yöneticisi katıldı.

Panelin sonunda ASİD Yönetim Kurulu tarafından panelistlere armağan takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471