Öne Çıkanlar KURAN-I GÜZEL OKUYAN TÜRKİYE İKİNCİSİNE ALTIN TAKDİMİ LİDERİ BANDIRA BANDIRA DEVİRDİK Yakında karaciğer nakli de yapılacak DAMIZLIK KOYUN-KEÇİ BİRLİĞİNDE SEÇİM dizi

Bu haber kez okundu.

REKTÖR BAKAN’DAN, BAŞKAN OKUMUŞ’A ZİYARET

KİÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Burcu Erşahan ve Prof. Dr. Hatice Seçil Fettahlıoğlu ile Fakülte Dekanları ve Daire Başkanları’nın eşlik ettiği ziyarette, görüş alışverişlerinde bulunuldu. KİÜ’nün Türkoğlu’nda bulunan İslami İlimler Fakültesi ile Türkoğlu Meslek Yüksekokulu’na yönelik konuların ele alındığı görüşmede, deprem sonrası hasar gören binalarda yapılan iyileştirmeler, öğrenci yurt çalışmaları, ilerleyen süreçte açılması planlanan bölüm ve programlar hakkında değerlendirmeler yapıldı.

KİÜ Rektörü Prof. Dr. Bakan, misafirperverliği dolayısıyla Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’a teşekkür etti. Prof. Dr. Bakan, “Bugün üniversitemiz senato toplantısını Türkoğlu’nda, Belediye Başkanımız Sayın Osman Okumuş’un ev sahipliğinde gerçekleştirdik. Kendisine misafirperverliği dolayısıyla teşekkür ediyorum. Akabinde ise Başkanımızın makamında, Rektör Yardımcılarımız ve ilgili Daire Başkanlarımızın katılımıyla istişare toplantısı gerçekleştirdik, fikirlerimizi paylaştık. Oldukça verimli bir görüşme olduğunu düşünüyorum. Sayın Başkanımızın gösterdiği pozitif yaklaşımla daha da güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz. Burada bulunan fakültemizi ve yüksekokulumuzu önemsiyoruz. İnşallah ilerleyen süreçte, Türkoğlu’nun sektörel ihtiyaçlarına cevap veren, mezun olacak öğrencileri çok kısa sürede istihdama katacak yeni bölümler açmaya gayret edeceğiz. Ben bir kez daha Sayın Başkana teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş da hem İslami İlimler Fakültesi’ne hem de Türkoğlu Meslek Yüksekokulu’nu önemsediklerini belirterek, şunları kaydetti:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol