Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR NEVŞEHİRDE GÜÇ DEPOLUYOR 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SINIRLARI AŞTI BAYRAM BAŞKONUŞ TOPRAĞA VERİLİYOR AK PARTİ ADAY ADAYI

Bu haber kez okundu.

PROF. DR. SINAV: “YENİ YILIN GÜZELLİKLERİN YAŞANDIĞI YIL OLMASINI DİLERİM”
 Prof. Dr. Sınav, yayımladığı yeni yıl mesajında, yeni yılın yeni umutlar ve heyecanları ifade ettiğine dikkati çekerek, “Türkiye’nin en yeni üniversitelerinden birisiyiz. En yeni,  en genç üniversitelerden birisi olarak, yaşadığımız heyecan ve güzellikleri, tüm dünyanın yaşamasını temenni ederim” dedi.

Yeni yılın her zaman büyük beklentiler içinde karşılandığını vurgu yapan Prof. Dr. Sınav, mesajında devamla şu görüşlere yer verdi:

“Güzellikleri ve üzüntüleri ile bir yılı daha geride bıraktık. Her gün yeni bir heyecanı yaşadığımız 2014 yılı, SANKO Üniversitesi’nin eğitim-öğretime başladığı yıl olması dolayısıyla bizim için çok önemli ve anlamlı bir yıl olarak belleğimizde yerini alacak. Üniversitemiz tarihine, öğrencilerine, akademik ve idari personeline başarılarla dolu yıl olması dileği ile Gaziantepli hemşehrilerimizin yeni yılını kutlarım. Yeni yılın tüm insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim.”   

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356