banner1351
Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİRDEN TRAFİĞİ RAHATLATACAK YENİ KAVŞAK DÜZENLEMESİ TEZCAN HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI AFŞİN BELEDİYESİNDE CEYLANPINARDA BÜYÜK PANİK !

Bu haber kez okundu.

ÖZEL, GAZİ KIŞLASINDA!
 1997-1998 yılları arasında Kahramanmaraş’ta Tuğgeneral rütbesiyle görev yapan Necdet Özel, eski görev yerine Genel Kurmay Başkanı olarak gelirken, Kahramanmaraş'ta Almanya tarafından patriot hava savunma sistemi kurulan Gazi Kışlası'nda inceleme yaptı.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Erten ile birlikte dün Adana ve Gaziantep'te incelemelerde bulunan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel, bu sabah helikopterlerle Kahramanmaraş'a geçti. Orgeneral Necdet Özel, 1995 yılında Tuğgeneralliğe terfi edip bu rütbede Kahramanmaraş 172'inci Zırhlı Tugay Komutanı olarak görev yaptığı Gazi Kışlası'na gitti. Almanya tarafından patriot hava savunma sistemleri kurulan Gazi Kışlası'nda bilgi alan Orgeneral Özel ile yanındaki komutanlar, daha sonra Kahramanmaraş Orduevi'ne gitti. Burada bir süre dinlenen Orgeneral Özel ve komutanlar, tekrar Gaziantep'e döndü.

Özel, incelemenin Suriye’den gelecek muhtemel saldırıları önlemek için incelemelerde bulunmak üzere Kahramanmaraş’a geldiğinin altını çizdi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol