banner1424
Öne Çıkanlar TÜRK ÇİFTÇİSİNE HİZMETTE ASIRLIK MARKA TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ TEZHİP VALİ GÜVENÇER İZCİLERİ KABUL ETTİ Zeka Oyunları

Bu haber kez okundu.

OTOBÜS GÜZERGAHINDA HAT DEĞİŞİKLİĞİ
 Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada: gar Kavşağı’nda yapılan geçiş kapatılmasından dolayı Cumhuriyet Bulvarı ile Hoca Ahmet Yesevi Bulvarında Gar Kavşağı’nın kapatılmasından dolayı Gaziantep yolundan devam eden 4 Nolu otobüslerin 13 Aralık 2016 tarihinden itibaren dönüş güzergahı değişmiştir. Yeni güzergah Cumhuriyet Bulvarı-9018 Sokak-9015 Sokak-9024 Sokak-9035 Sokaklarından Lütfi Köker Bulvarı-İlahiyat Caddesi (Ticaret ve Sanayi Odası) olarak belirlenmiştir.

Öte yandan 37 nolu hat olarak çalışmakta olan otobüsler ise 19 Aralık 2016 tarihinden itibaren vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine gidiş ve geliş güzergahları değişmiştir. 37 Nolu hatta çalışan otobüsler 19 Aralık 2016 tarihinden itibaren Karamanlı Kavşağı-Karamanlı Hasan Efendi Caddesi-Eski TEDAŞ- Necip Fazıl Kısakürek Bulvarını kullanarak Kadir Paşa Bulvarı olmuştur” denilerek bilgi verildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol