Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

MÜSİAD ŞUBE BAŞKANI ÖZCAN’DAN, ÇAĞRI

Özcan, Kahramanmaraş'ın ekonomik ve sosyal dinamiklerini güçlendirmek amacıyla önemli bir rol üstlenen MÜSİAD'ın 6. Olağan Kongresi'nde başkanlığa seçilmesinin ardından yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Özcan, depremin Kahramanmaraş'a büyük zarar verdiğini vurgulayarak, hayatını kaybeden deprem şehitlerine Allah'tan rahmet diledi.

Depremin maddi, sosyal ve psikolojik zararlar yarattığını belirten Öckan, oluşan hasarların toplu çalışmalarla onarılmayı hedeflediklerini ifade etti.

MÜSİAD'ın şeffaflığını ve kurumsallığını koruyacağını belirten Özcan, derneğin kamu yararına faaliyet gösteren geniş bir alanda etkin olduğunu söyledi.

Özcan, seçimlerin milletin iradesini yansıttığını belirterek, tüm belediye başkanlarına başarılar dilediğini ve işbirliği için randevular alacaklarını söyledi.

DESTEK VERECEĞİZ

Ekonomik konular ve vergi borçları hakkında da konuşan Özcan, deprem nedeniyle ekonomik sıkıntılar yaşandığını ve vergi borçlarının 24 ay taksitlendirilmesi gerektiğini belirtti. Ayrıca, savunma sanayi yatırımlarının Kahramanmaraş için önemli olduğunu vurgulayarak, buna destek vereceklerini ifade etti.

Turizm ve ticaret potansiyeli hakkında konuşan Özcan, Kahramanmaraş'ın turizmde kendisini göstermesi gerektiğini belirterek, şehrin doğal ve tarihi güzelliklerini ön plana çıkararak orta kesim sektörlerine odaklanılması gerektiğini vurguladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol