Öne Çıkanlar bir yaşam biçimidir DONDURMA ISMARLADI Necati Oktay PİAZZADA FİYATLAR BAYRAM ETTİRİYOR KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Bu haber kez okundu.

MUHTARLARLA SON BİLGİLER PAYLAŞILDI

Şehrin ihya ve inşası noktasında yoğun gayret gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun başkanlığında muhtarlarla gerçekleştirilen Afet Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’na katıldı. Afet Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen toplantıda; Vali Ömer Faruk Coşkun, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank ile 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı ve AK Parti  Milletvekili Mahir Ünal da yer aldı.

Toplantıda; şehrin tekrar ayağa kaldırılması, hayatın normale dönmesi, ticaretin canlandırılması ve depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması gibi pek çok konuda yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunuldu, muhtarlardan gelen sorular da yanıtlandı.

EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞIYORUZ

Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Şehrimizin yeniden imarı noktasında tüm paydaşlarımızla birlikte yoğun gayret gösteriyoruz. Bugün de İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu başkanlığında gerçekleştirilen istişare ve değerlendirme toplantısında muhtarlarımızla bir araya gelerek taleplerini dinledik, fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah el birliğiyle şehrimizi yeniden ayağa kaldıracağız” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol