Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

MERKEZ PARTİ EKİNÖZÜ İLÇE BAŞKANI ŞAKALAR: “ANLAYIŞIMIZ; İNSAN VİCDAN HUKUK”
                 Yeni kurulmuş bir parti olmalarına rağmen siyasi temellerinin çok sağlam ilkeler üzerinde yer aldığına işaret eden Merkez Partisi Ekinözü İlçe Başkanı Şaban Şakalar, Merkez Partisinin öz tarifinde; “Cumhuriyet tarihinin başından ve çok partili döneme geçişten bu yana ülkemizde yanlış şekilde gelişen ve algılanan siyaset anlayışının yeniden ve doğru bir şekilde dizaynını hedefleyen bir siyasi harekettir” değerlendirmesini yaptı.

                İstanbul Üniversitesi Hukuk Profesörü Abdurrahim Karslı’nın Genel Başkanı olduğu ve 7 Temmuz 2014’te da kurulan Merkez Parti (MEP) Kahramanmaraş İli Merkez ve diğer ilçelerinde de ilçe teşkilatlarını kuruyor. Çok kısa bir süre zarfında 81 il ve ilçelerinde neredeyse teşkilatlanmasını tamamlamak üzere olan Merkez Parti’nin Ekinözü ilçesi teşkilatını kurmak üzere Merkez Parti Ekinözü İlçe Başkanı olarak görevlendirilen Şaban Şakalar, kamuoyuna yaptığı ilginç ve çarpıcı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol