Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR dizi AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

MEDİNE TANIŞ’IN METAN ENERJİ‘SİNE ÖDÜL

Geçtiğimiz hafta sonu, ödülleri sahipleriyle buluşturmak için “KOBİ Ödülleri Töreni” düzenlendi. Tören, KOSGEB’in Başkanlık binasında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde KOSGEB tarafından düzenlenen “KOBİ Ödülleri Töreni”nde ödüle aday gösterilen işletmeler arasından Metan Enerji “En çok Satış Yapan KOBİ” ödülüne layık görüldü.

Eylül 2021 ‘de Medine Tanış tarafından kurulan Metan Enerji, sektörde henüz 3 yılı doldurmadan elde ettiği başarılar, giderek artan satış grafiği ve cirosu ile geleceğe emin adımlarla ilerlediğini bir kez daha gösterdi. Türkiye’de elektriğin özelleştirilmesini en yakından takip eden kadın olan Medine Tanış, en başından beri bu sürecin içinde bulunarak ve öngörülerini hemen her aşamaya dahil ederek bu başarının bir tesadüf olmadığının da altını çizdi.

EN ÇOK SATIŞ YAPAN KOBİ

Kurulduğu günden bugüne kaliteli ve sorunsuz hizmeti ile sektörde öne çıktığı ve bu değerleri satışlarıyla güçlendirdiği için Metan Enerji’ye layık görülen “En çok Satış Yapan KOBİ” ödülü, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Mehmet Fatih Kacır ve KOSGEB Başkanı Sayın Ahmet Serdar İbrahimcioğlu tarafından Metan Enerji’yi temsilen Ticaret Müdürü’ne takdim edildi.

Ödül töreninde konuşan Bakan Kacır, dünyanın küresel daralmalardan ve krizlerden geçtiğini belirterek bugünlerde yatırım, istihdam, üretim ve ihracat rotasında kalkınma yolculuğuna Türkiye’nin emin adımlarla devam ettiğini söyledi.

METAN ENERJİ ‘NİN YÜKSELEN GRAFİĞİ

Metan Enerji kurucusu Medine Tanış, geçmişte de aynı sektörde çok büyük başarılara imza atmış ve Türkiye genelinde, kadın başrolünde gerçekleştirilen birçok programda projeleri ve başarılarıyla yer almış ve aldığı derecelerle şehrini kadın yöneticilerin gururu olarak temsil etmiştir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından 2019 yılında düzenlenen Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar projesinde, Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar İş Dünyası Ödülü Finalisti olmuştur. Prensiplerinden asla taviz vermediği iş hayatında bu gibi ödüllere alışık olan Tanış, kendisini tanımlarken hep disiplinden bahsederek bu başarıların tesadüf olmadığını vurgulamıştır.

TANIŞ’IN PRENSİPLERİ BAŞARIYI GETİRDİ

6 Şubat depremlerinin merkez üssü olan şehirde, küresel daralma ve ekonomik kriz gündeminde, henüz üç yılını doldurmamış olan Metan Enerji’nin adının başarılarla gündeme gelmesi Medine Tanış’ın bu prensiplerinin başarıya döndüğünün kanıtı olmuş ve bir kez daha şehrini gururla lanse ettirmeyi başarmıştır.

Metan Enerji, sektörde ayakları yere basan, güçlü ve kararlı bir şekilde gerek enerji satışı gerekse de enerji üretim yatırımlarını sorunsuz yürüterek, tüketici değerlerini her şeyin üzerinde tuttuğu hizmet anlayışı ile sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol