Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR NEVŞEHİRDE GÜÇ DEPOLUYOR 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ SINIRLARI AŞTI BAYRAM BAŞKONUŞ TOPRAĞA VERİLİYOR AK PARTİ ADAY ADAYI

Bu haber kez okundu.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI NEDENİYLE PİAZZA ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİNDE DÜZENLENEN BOWLİNG TURNUVASINDA, LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VE AİLELERİ KEYİFLİ BİR GÜN GEÇİRDİ.
 Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen turnuva büyük ilgi gördü. 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda, lösemi tedavisi gören çocuklar ve başta LÖSEV olmak üzere, hastalıkla mücadele eden kurumların çabasına destek için farkındalık oluşturmanın amaçlandığı turnuva, Piazza AVM 'deki bowling salonunda yapıldı.

KEYİFLİ SAATLER GEÇİRDİLER
Aileleriyle birlikte geldikleri bowling salonunda, birbiriyle tatlı bir rekabete girerek hünerlerini sergileyen lösemili çocuklar, keyifli saatler geçirdi. Spor ve eğlenceyi bir arada barındıran bowling turnuvasına katılan çocukların mutluluğu, kendilerini izleyen ailelerine de yansıdı. Turnuvada çocuklarının heyecan içinde ve istekle yarıştığını gören aileler, organizasyon için Kahramanmaraş Piazza AVM yönetimi ve Şanlıurfa Halk Sağlığı Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.
Neşe içinde geçen turnuva sonunda katılımcı çocuklara günün anısına birer kupa ve çeşitli hediyeler verildi. 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356