banner1351
Öne Çıkanlar TÜNEL KAVŞAKTA İNCELEME EMİRİLYAS MAHALLESİNDE HARABE YAPI YIKIMI DULKADİROĞLUNDA BOŞ ALANLAR MOBİL EKİPLE TEMİZLENİYOR İHL KARİYER GÜNLERİ KONFERANSI YAPILDI İZAHI YAPILAMAYANIN MİZAHINI YAPTILAR

Bu haber kez okundu.

KÜÇÜKLER, BÜYÜKLERİN KOLTUĞUNA GÖZ DİKTİ!
 TBMM'nin açılışının 93. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Melek İpek İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Umut Atatanır ile 4. sınıf öğrencileri Zehra Mağaralı ile Mustafa Yoğurtçu, KMTSO Başkan Vekili Kadir Gülkesen’i makamında ziyaret etti.

Konuklarla samimi bir sohbet gerçekleştiren ve Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları hakkında bilgi veren KMTSO Başkan Vekili Kadir Gülkesen, makamı sembolik olarak 4. sınıf öğrencileri Zehra Mağaralı ile Mustafa Yoğurtçu’ya bıraktı. Zehra Mağaralı ile Mustafa Yoğurtçu, KMTSO Başkanlık makamına oturmaları nedeniyle duygu ve düşüncelerinin sorulması üzerine; "Öncelikle bu makama oturduğumuz için şeref duyduk. Daha önce yaşamadığımız bir duygu. Çok mutluyuz. Hem heyecanlı hem de meraklıyız." dediler. 

Görüşmenin ardından KMTSO Başkan Vekili Kadir Gülkesen, ziyaretin anısına Zehra Mağaralı ile Mustafa Yoğurtçu’ya hediye takdim etti ve eğitim hayatlarında başarılar dileyerek: “Gelecek, siz çocukların ellerinde. Sizler ne kadar çalışkan, azimli, başarılı ve ahlaklı olursanız, gelecek de sizlerle bir o kadar güzelleşir.” diyerek, vatana ve millete hayırlı birer birey olmalarını diledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol