Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! ÖZÇAM MARKET SEFERE ÇIKTI

Bu haber kez okundu.

KMTSO BAŞKANI BULUNTU’DAN ’15 TEMMUZ’ MESAJI

15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminin 7. Yıl dönümünde Türkiye Cumhuriyeti’nin istiklaline ve istikbaline karşı yapılan bu alçakça saldırıyı unutmadıklarını ve unutmayacaklarını vurgulayan Başkan Mustafa Buluntu, mesajının devamında şu ifadelere yer verdi: “Hain darbe girişimi karşısında Türk milletinin yazdığı destan, 'Türk Demokrasi hayatında milli iradenin geçilemez' olduğunu bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir.

15 Temmuz bize Çanakkale ruhunun ihtiyaç duyulan her zaman yeniden canlandığının en büyük kanıtıdır. TOBB ve Oda-Borsa Camiası olarak, demokrasinin, milletimizin ve devletimizin yanındayız.

Bu doğrultuda hainlere vereceğimiz en güzel cevap çalışarak, üreterek, istihdam sağlayarak Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkartmak olacaktır. Bu vesile ile demokrasi uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyor, gazilerimizi minnetle anıyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol