Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! dizi

Bu haber kez okundu.

KERVAN’DAN, 6 NOKTADA İFTAR PAYLAŞIM SOFRASI

Kentin önde gelen iş insanlarından Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, depremin olduğu günden bu yana bir çok bölgede kurduğu yemek dağıtım noktalarının yanında araçları ile de bir çok noktaya yemek dağıtarak halkın takdirini kazanmıştı.

İş insanı Sami Kervancıoğlu, Ramazan ayında da Kervanhan, Kervan Fabrika Önü, Duraklı Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Eski İtfaiye Çadırkent ve Ballıca Mahallesi’nde iftar paylaşım noktaları kurarak vatandaşların rahat iftar yapmalarına olanak sağlayacak.

Devletine ve milletine yakışır projelerde yer alan, her zaman her fırsatta halkla iç içe olan, yaptığı yatırımlarla istihdam sağlayan ve Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetinde meydana gelen iki ayrı depremde bir çok işyeri yıkılan, bir çok işyeri ağır hasar alan ve kullanılmaz hale gelen  buna rağmen ekmeğini yediği Kahramanmaraşlı vatandaşları unutmayan Alpedo Kervan Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’nun bu davranışı da vatandaşlar tarafından takdir topladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol