banner1457
Öne Çıkanlar ÇALIŞANLARIMIZI ORTAK ETTİK! B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI FALA BAKACAK! ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU dizi

Bu haber kez okundu.

 KAYMAKAMI ANTEPLİOĞLU “URMU DUTUNU ÇOK SEVERİM !”

Kahramanmaraş’ın Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu’na Dut’un Faydaları ve Basın’a Sansür kitabını takdim eden Gazeteci Bekir Doğan’a teşekkür eden Anteplioğlu:” Urmu dutunu çok severim, dutun faydasına inanıyorum,” dedi.

Makamında ziyaret ederek, yazdığı kitaplardan , Dut’un Faydaları ve Basın’a Sansür den birer adetini Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu’na sunan gazeteci- yazar Bekir Doğan, “ Dut’un Faydaları kitabı 35 yıllık bir çalışmamız ve büyük ilgi gördü ikinci baskısını yaptırdım, yakında daha genişlemiş halde 3. Baskısını çıkaracağız, güzel bir kültür hizmeti oldu,” dedi.

Onikişubat Kaymakamı Mustafa Anteplioğlu: “ Ben şahsen dut’u çok severim, özellikle Urmu dutunu seviyorum, dutun bir çok faydası olduğunu biliyoruz, özellikle urmu dutunun ağız yaralarına, dut pekmezini öksürük ve solunum yolu rahatsızlıklarına çok iyi geldiğini biliyoruz, her zaman severek tüketiyoruz,” dedi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1484

banner1478

banner1471