Öne Çıkanlar GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM BU EĞLENCE KAÇMAZ MHP SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

Bu haber kez okundu.

KARCIOĞLU; “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN”

KMTSO Meclis Üyesi Kar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Karcıoğlu, Anadolu’yu ebedi yurt yapan 30 Ağustos Zaferi’nin 101’inci yıl dönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere milli mücadelenin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle andı.

Karcıoğlu;  “Tarihimizden ve ecdadımızdan aldığımız ilhamla sonsuza kadar vatanımızı koruyacağız” Asil milletimizin ve kahraman ordumuzun tüm zorluklara rağmen destansı bir mücadele vererek kazanmış olduğu 30 Ağustos Zaferi’nin 101’inci yıl dönümünü ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile kesin ve kalıcı bir zafere ulaşmıştır. 30 Ağustos zaferiyle bu toprakların ezeli ve ebedi vatanımız olduğu tüm dünyaya bir kez daha ilan edilmiştir.

Ağustos ayı Türk Zaferler ayıdır. Türklerin Anadolu’ya giriş yaptığı aydır bu sebeple 30 Ağustos Zafer Bayramını bir kere daha kutluyorum.

Büyük Taarruz’un Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, vatanı ve bayrağı uğruna hiç düşünmeden canını feda eden bütün şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyorum.“ diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol