banner1424
Öne Çıkanlar REKTÖR DEVECİ GAZETECİLERLE BULUŞTU Mehmet dizibüyük ULAŞTIRMA ÇALIŞTAYI YAPILDI GELENEKSEL SANİ KONUKOĞLU FUTBOL TURNUVASI OVAYOLU

Bu haber kez okundu.

KALICI OLAN ESER VE HİZMET
 Bürokratik, yerel yönetim ve meclis çatısı altında ortaya koyduğu performansını bugün itibariyle Onikişubat Belediyesinde de gösteren Mahçiçek, 3’üncü yılına yaklaştığı hizmet döneminde camiler için bin 610 bin lira harcadıklarını, bunun yanında sosyal belediyeciliğin gerekliliklerini yerine getirdiklerini belirterek, “Bizim için önemli olan insanların refahı, huzuru. Bunu tesis etmeye çalışıyoruz. Allah rızası için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” diye konuştu.

VEYSİ BEY BİZİM İÇİN BİR DEĞER

Mahçiçek, herkesin iş için kapıyı çaldığı günümüzde, eve ancak gece yarısı gidebildiğini, hizmetlerin ifası için kaynak yaratan belediye olarak çalıştıklarını belirtirken, söz Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’a geldiğinde, “Veysi Bey bizim için bir artı değer. Bugüne kadar bir bakanımızın olmamasından yakınırken, şimdi Başbakan yardımcısına sahibiz. Kıymetini bilmemiz gerekiyor” ifadesini kullandı ve geçtiğimiz günlerde çekimi yapılan ‘istikbalden istiklale’ filminin 12 Şubatta gösterime gireceğini ve yine Mehmet Akif Ersoy’un ‘safahat’ adlı 70 bin eseri okullara dağıtacakları bilgisini verdi.

Mehmet Fiskeci’nin bürosunda, kahvaltı keyfiyle birlikte gazetecilerin de kısa sorularını cevaplandıran Başkan Mahçiçek, özellikle eğitime, kültüre ve insan yaşamını kolaylaştırıcı hizmetlere imza attıklarını, atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol