banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

JEOLOJİ MÜH.ODASI BAŞKANI VOLKAN DALYAN’DAN BASIN AÇIKLAMASI

Uygun olmayan alanlarla ilgili Raporlar hazırlanmış olup bu raporların onay merci olan Çevre Şehircilik ve İklim değişikliği bakanlığı tarafından dikkate alınması çok önem arz etmektedir. Devletimizin en önde gelen kurumlarından olan bakanlığın süreci sağlıklı bir şekilde neticelendirmesi çok önemlidir. Bu konularda binlerce vatandaşımızın mağduriyeti ve şehrimizin geleceği için üstümüze düşen her konuda gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediye başkanı Sayın Hayrettin Güngör’ün de bu konuyu çözmeden görevini devredeceğine inanmıyorum. Önümüzdeki yerel seçimlerden önce bu konuların çözüme ulaşması gerektiğini, seçim malzemesi yapılmadan sonuçlandırılması gerektiğini önemle hatırlatmak isterim.

Şahsım ile ilgili olarak 2014 yılında Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) ile başlayan siyasi hayatım, 2019 yılında Demokrasi ve Atılım Partisinde (DEVA Partisi) devam etmiştir. DEVA partisinden bu gün istifa ettiğimi kamuoyuna bildiririm.

Şehrimizin yaşadığı Deprem sonrasında siyasetten daha çok birlikteliğe, yardımlaşmaya ihtiyacı olduğunu belirtmek isterim. Önümüzdeki yerel seçimlerde bulunduğum parti ve diğer partilerden tarafıma gelen adaylık teklifleri için, böyle önemli bir görevi bana layık gördükleri için TEŞEKKÜR EDİYOR ve seçimlerde bütün partilere başarılar diliyorum.

Şahsım adına hiçbir siyasi partinin bir parçası olmadan üstüme düşecek her türlü sorumluluğu alarak, tarafsız bir şekilde hepimiz için mücadeleye devam edeceğim.

Seçimlerde Aday olan Arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Aday olmanın sorumluluğunu, ve kim kazanırsa kazansın bu şehrin beklentilerini, idrak ederek aslında alacakları görevin önemini bir kez daha hatırlatmak isterim. Bu görevlere talip olan ve görevi alan kişilerin kaldırım belediyeciliği, yapamayacağını, kocaman bir enkaz olan bu şehirde, hoş geldin beş gittin ile vakit kaybedemeyeceğini, gecesini gündüzüne katarak, çok iyi ekipler kurarak, şehrin paydaşlarını da dahil ederek, siyaset üstü bir bakış açısıyla, sorunları öncelik sırasına göre çözmek zorunda olacağını da söylemeyi kendime borç bilirim.

Ülkemiz bir deprem bölgesi ve diğer şehirlerde olabilecek depremler ile ikinci plana düşmeden ilk 5 yıl da ne kazanırsak o kardır mantığı ile hiç durmadan isteyen, talep eden ve çalışan olmak boynumuzun borcudur.

Şehrini terk edemeyen, seven ve mücadele eden tüm Kahramanmaraş’lılar için GÜVENLİ, ÖZENLİ, HUZURLU ve YAŞANABİLİR bir şehir olmayı birlikte başarabileceğimize inanıyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol