banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

GÜRBÜZ; TÜM İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK

Bazı sokaklarımızda kamulaştırma sorunları var. Onları görüyoruz. İmar planı değişikliğinden kaynaklı. Hem eskiden gelen hem de yeni çıkmaz sokaklar var. Esentepe ve Bahçelievler Mahallelerimizde bunların tamamını vatandaşlarımızla uzlaşı halinde açtık.

Tepebaşı’nda da açılmayan tüm sokakları açacağız. Bunu da yine vatandaşlarımızla uzlaşı içinde yapacağız. Çünkü biz kapalı sokak, altyapıya ulaşamayan parsel istemiyoruz. Bu anlamda geçmişten gelen sorunları diğerler mahallerimizde tamamlayarak geldik. Tepebaşı Mahallemizde de bunu tamamlayacağız” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Mehmet Gürbüz, “Depremden sonra beton santralleri büyük sıkıntı oldu. Hem taş ocaklarında hem de belediye olarak ikinci taş ocağımızı açtık. Bunu da özel sektörle birlikte yaptık. Yaklaşık 50 bin ton civarında malzemeyi ücretsiz olarak alacağız. Betondan da ciddi destek alacağız. Ayrıca da yıllık 1 milyon lira kira alacağız.

Bunun tamamını da vatandaşlarımız için seferber ediyoruz. Günde 2 bin 500 m² kilit parke üretimi yapıyoruz. Tesisimizde bugüne kadar da 2 milyon m²’nin üzerinde bir kilit parke ürettik. Vatandaşlarımızın tüm sorunlarını çözene kadar sahadayız” değerlendirmesini yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol