banner1424
Öne Çıkanlar GİZLİ SANSÜR VAR… SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR SPOR LİSESİ ŞAMPİYON STK ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Bu haber kez okundu.

GÜNGÖR VE ÜNLÜER’DEN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ ŞİRİKÇİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Vali Mükerrem Ünlüer ile birlikte İl Sağlık Müdürü olarak atanan Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Şehrin sağlık altyapısının güçlendirilmesi noktasında gerçekleştirilen ve planlanan yatırımların istişare edildiği ziyarette Başkan Güngör ve Vali Ünlüer; sağlık hizmetleri, hastanelerin güncel durumu ve kurumun faaliyetlerine ilişkin de Şirikçi’den bilgiler aldı.

İl Sağlık Müdürü Vehbi Şirikçi’ye yeni görevinde muvaffakiyetler dileyen Başkan Hayrettin Güngör, “Valimiz Sayın Mükerrem Ünlüer ile İl Sağlık Müdürümüz Vehbi Şirikçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, yeni görevinde muvaffakiyetler diledik.

Tüm alanlarda olduğu gibi sağlık altyapımızı da güçlendirmek için yüksek bir koordinasyonla gayretimizi sürdürüyoruz. Şehrimize yeni sağlık tesisleri kazandırıyoruz. Tüm çabamız; alt ve üstyapısı, sağlık tesisleri, sosyal donatıları, konut ve iş yerleriyle daha güçlü bir Kahramanmaraş için. Bu noktada gayret gösteren tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Vehbi Şirikçi de nazik ziyaretleri için Vali Mükerrem Ünlüer ve Başkan Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol