Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KAYIT DIŞI SATILAN ÜRÜNLERE EL KONULDU dizi SANATSAL ALANDA DA SERGİLEYECEKTİR” AKSU ÇAYI ZEHİR Mİ ZEMZEM Mİ AKIYOR

Bu haber kez okundu.

GENÇLİK MERKEZLERİ TANITIM GÜNLERİ
 Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 18-20 kasım 2014 tarihleri arasında Ankara ATO  Congresium Fuar Merkezinde düzenlenen Gençlik Merkezleri tanıtım günlerinde Kahramanmaraş Gençlik Merkezi Standında K.maraş yöresel yiyecekleri,bakır, nakış ve ahşap işlemeleri sergilendi.

Gençlik Merkezi Standımıza Gençlik ve Spor Bakanlığı  Müsteşarımız  Faruk Özçelik ve Gençlik Merkezleri Genel Müdürümüz .Sinan Aksu,Gençlik ve Spor Bakanlığı  Daire Başkanımız Harun Sönmez ziyarette bulundular.Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ali İhsan KABAKCI ziyarette bulunan Müsteşarımıza, Gençlik Hizmetleri  Genel Müdürümüze ve Daire Başkanımıza İlimizin Yöresel Bakır,Gümüş ve ceviz oyma sandık  hediye etti.

Üç gün sürecek olan Gençlik Merkezi Tanıtım Günleri de Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Asım DEMİRDÖĞEN Gençlik Merkezi Personellerimizde Standımızda hazır bulunacaklar. Çeşitli etkinliklerin sergileneceği Uğur IŞILAK,Murat KEKİLLİ'nin de konser vereceği bu organizasyon bir ilk olma özelliği taşıyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356