banner1395
Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KSÜ SUA HASTANESİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR: NÜKLEER TIP ÜNİTESİ HİZMETE GİRDİ BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… SANKO ÜNİVERSİTESİ FLAMASI ZİRVEDE tanıtım

Bu haber kez okundu.

GELİŞMİŞ VE KALKINMIŞ ÇAĞLAYANCERİT İÇİN GAYRET EDİYORUZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çağlayancerit Belediye Başkanı Hanifi Sarıaltun ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Berk ile bir araya geldi. KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak’ın da hazır bulunduğu ziyarette; Çağlayancerit’te yürütülen ve planlanan alt ve üstyapı yatırımları, ilçenin katma değerinin artırılması noktasında gerçekleştirilen faaliyetler ve mahallelerin ihtiyaçları gibi konular değerlendirildi.

Ziyaretleri için Hanifi Sarıaltun ve Mehmet Berk’e teşekkür eden Başkan Güngör, “Çağlayancerit Belediye Başkanımız Hanifi Sarıaltun ve ilçe başkanımız Mehmet Berk misafirimiz oldu. İlçemizde yürüttüğümüz ve planladığımız yatırımlarımızı değerlendirdik.

AB tescilli Çağlayancerit Cevizi’mizin katma değerinin artırılması noktasında gerçekleştirilecek çalışmaları istişare ettik. Daha gelişmiş ve kalkınmış Çağlayancerit için ilçe belediyemiz, teşkilatımız ve tüm paydaşlarımızla yoğun gayret gösteriyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393

banner1394