Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN DULKADİROĞLU ASFALT KAPLAMADA YENİ BİR REKORA İMZA ATTI Ak parti SÖZ! Ayvalık Gücü

Bu haber kez okundu.

GECE GÜNDÜZ DURMAKSIZIN ÇALIŞIYORUZ”

Şehrin ihya ve inşası noktasında gecesini gündüzüne katarak çalışan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Tarım ve Orman Bakanı ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile şehirde yürütülen afet ve acil durum çalışmalarına ilişkin düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen programda; Vali Ömer Faruk Coşkun, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ile kamu kurum ve kuruluş yetkilileri de yer aldı. Toplantıda; şehirde yürütülen ve planlanan çalışmalar, imar planları, tarım ve orman alanları, kalıcı konut ve iş yerlerinin yapımı ve mali yapı gibi pek çok konu görüşüldü.

ŞEHRİMİZ İÇİN EL BİRLİĞİYLE ÇALIŞIYORUZ

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Şehrimizin yeniden imarı, hayatın normale dönmesi, esnaflarımızın ve sanayicilerimizin faaliyetlerini sürdürmesi noktasında Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bakanlarımız, milletvekillerimiz, kamu kurum ve kuruluşlarımız ve kardeş belediyelerimizle birlikte el birliğiyle yoğun gayret gösteriyoruz. Kahramanmaraş’ın geleceği için gece gündüz durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu noktada Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, Valimiz, İl Başkanımız ve bakanlık yetkililerimizle afet ve acil durum çalışmaları değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Şehrimizde yürütülen ve planlanan çalışmaları değerlendirdik. Şehrimiz için el birliğiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz” cümlelerini kaydetti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol