Öne Çıkanlar KENTİN KANAYAN YARALARINA PARMAK BASTI OKULLADA GIDA GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ VERİLİYOR DEBGİCİ B.ŞEHİR BELEDİYE DADAŞLARA TAKILDI dizi

Bu haber kez okundu.

ERKOÇ; GAZETECİLER GÜNÜ HAYIRLI OLSUN
 Erkoç; çalışan gazetecilerin kamuoyuna sıcak haber ulaştırma gayreti içerisinde zaman ve mekan farkı gözetmeksizin gece gündüz emek harcadıkları belirtildi.

ıklamada şunlara yer verildi:

"Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri,  siyasetçiler olarak bize de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır. Basın çalışanlarımız, genelde ülkemizin, özelde ilimizin aydınlanmasında ışık olmaktadırlar. Ayrıca, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde yerel basının katkısı, küçümsenmeyecek kadar önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1392

banner1393