Öne Çıkanlar PATRİOT ÜSSÜNDE BAYRAK KRİZİ ŞEHİTLERİMİZ dizi PAZARCIK ÇÖP TRANSFER İSTASYONU HAZIR YÜRÜYEN BİLBORDLARLA TANITIM

Bu haber kez okundu.

DULKADİROĞLU BELEDİYESİNDEN ÖĞRETMENLERE HEDİYE
 Dulkadiroğlu belediye başkanı Necati Okay ise 24 kasım öğretmenler günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Mesajında öğretmenlik mesleğinin önemine değinen Okay şöyle dedi:

 ''  Cehaletle savaşta ön cephede yer alan değerli öğretmenlerimizin azim ve fedakarlıkları memleketimizin bir bütün olarak gelişiminde etkili olmuştur. Bu büyük aydınlanma mücadelesinin baş kahramanı olan öğretmenlerimizi saygıyla selamlıyorum.

Şehrimizin dört bir yanında aynı özveri ve gayretle çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasına vesile olmaktadırlar. İyileştirilmesi elzem mekanlarda iyileştirilmeye muhtaç özlük ihtiyaçlarıyla hizmet etmektedirler.

Belediyemiz sahip olduğu imkanlar ölçüsünde eğitim öğretim hizmetlerine destek olmaya çalışmaktadır. Bölgemizde bulunan okullarımızın öğrenci ve öğretmenlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak standartlara ulaşması adına çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz.


Dulkadiroğlunun imarı içerisinde okullarımızın imarını öncelikli sayıyoruz. Gelişen , modern Dulkadiroğlu varlığının ana faktörü eğitimli gençlerdir. Biz şehirleşmenin gereklerini yerine getirirken öğretmenlerimizin de sosyokültürel yapımızı imar ettiğine şahit olmaktayız. Bu nedenle geleceğimizin mimarı olan öğretmenlerimizi bir kez daha saygıyla selamlıyorum.  

 İlçemizin kaderini yazacak saygın ellere hürmetle, kendilerine birer hatıra kalem armağan ediyoruz.''


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356