banner1424
Öne Çıkanlar seminer ÇARESİZLİĞE ”DUR” DEDİLER PAZARCIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ BU EĞLENCE KAÇMAZ HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ

Bu haber kez okundu.

ÇAMLICA’YA HAYRAN KALDILAR
 Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında Çamlıca Restaurant’a öğle yemeği yiyen DOĞAKA Yönetimi, özellikle yöresel yemeklerin bir arada bulunduğundan memnun olduklarını ifade ettiler.

Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfi Savaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük, Hatay Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin, Kahramanmaraş İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy ile Hatay İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen’den oluşan DOĞAKA Yönetimi Kahramanmaraş Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde işletilen Çamlıca Restaurant’ın Kahramanmaraş Mutfağını birebir yansıttığına dikkat çekerek sunulan hizmetten de memnun kaldılar.

DOĞAKA Yönetimi Çamlıca Restaurant’ın iç dekorasyonunun yanı sıra sunulan hizmetin ve çok zengin bir mönüye sahip olmasından dolayı yöneticileri kutladılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol