banner1451
Öne Çıkanlar dizi Akbaba Ailesi aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. KAYINVALİDESİNİ TOPRAĞA VERDİ MECLİSTE ONAYLANDI

Bu haber kez okundu.

BİZ BU SEÇİMİ CİDDİYE ALIYORUZ
 29 Ocak çarşamba günü, Madoevi’ndeki aday tanıtım şöleninde konuşan MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, il başkanlığı ile büyükşehir belediye başkanlığının birlikte organize ettiği toplantı için konukları selamladı, onlara hoş geldiniz dedi ve seçimlerde başarılar diledi.

Bastırmacı, insan odaklı, hizmet edecek kadrolarla yola çıktıklarını belirterek, AK Partinin iktidar olduğu 5 dönemdir bu kentin hizmet alamadığından yakındı, bu iktidara sandıkta bir ders verme vaktinin geldiğini söyledi.

Ortaya koydukları seçim stratejisi ile partisinin tüm organları ile çalıştıklarını kaydetti.


BU BÜYÜK BİR SEÇİM!

Bastırmacı’nın açılış konuşması ardından mikrofonu alan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Tahir Akgemci, artık seçim sürecine girdiklerini, teşkilat ve ilçelerle birlikte koordineli çalışarak, bu seçimi mutlaka almaları gerektiğine inandığını kaydetti, AK Partiye gönül ve oy vermiş insanların bile bu dönemde MHP dediklerine vurgu yaptıktan sonra; “Büyükşehir ve teşkilat olarak, ilçelerimizle birlikte koordineli çalışıyoruz. Öyle bir seçim stratejisi belirledik ki, her geçen gün insanların bize teveccühü artıyor. Seçim çalışmaları ciddi ve sorumluluk isteyen bir iş. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çünkü bu seçimi ciddiye alıyoruz, bu bakımdan da seçime iddialı giriyoruz. Adaylarımızın hepsi de birbirinden kaliteli arkadaşlarımız. Bölgelerinde seçimi kazanacak, alacak güçte insanlar. O kadar iddialı konuşuyorum, tüm ilçeleri ve merkezi alabilecek güçteyiz. Kamuoyu bizden yana. Kaldı ki kamuoyunda da psikolojik üstünlüğü dahi ele geçirmiş durumdayız. çok ciddi tercihler ve teveccühler var, koordineli, kaynaşma içeren, iş birliği ve gönül birliği içinde çalıştığımızda, seçim çalışmalarını sürdürdüğümüzde, MHP’nin önünü kimse kesemeyecektir. Kamuoyuna bunun mesajını veriyoruz.” diye konuştu.


ADAY LAFINI KALDIRDIM, BAŞKANLARIM DİYORUM.

Konuşmasının son bölümünde adayları seçim çalışmaları stratejisini içeren ve de içinde kitap bulunan çanta dağıtan Başkan Adayı Tahir Akgemci, “Artık kendimize, halkımıza ve seçmene o kadar güveniyoruz ki, başkan adaylarımıza dahi aday lafını kaldırarak başkanlarım diyorum” diye konuştu ve bütün adaylarına başarılar diledi.

Basın mensuplarının gündemle ilgili sorularını da cevaplandıran Akgemci, bu seçimin çok farklı olacağını yineledi.

MHP Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nun katılmadığı aday tanıtım programına katılanlar arasında, tüm ilçe belediye başkan adayları, Onikişubat ilçe Başkanı Mesut Tosun, Kadın Kolları Başkanı Halide Deniz Akben, eski milletvekili Nevzat Taner, MHP eski il ve merkez ilçe başkanları ile bazı belediye meclis üye aday adayları katıldı.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol