Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

 “BİNİCİLİK KURSU İLE ATASPORUMUZU GELİŞTİRECEĞİZ”
 Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği Pony Club aktivitesine katılarak çocukların sevincine ortak oldu.

Atatürk Parkı Orkide Düğün Salonu yanında hafta sonu gerçekleştirilen Pony Club aktivitesine katılan Başkan Erkoç, organizasyondan dolayı Türkiye Jokey Kulübü yetkililerine teşekkür etti. Amacına uygun bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Başkan Erkoç ;  “Türkiye Jokey Kulübü ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz bu aktivitede çocuklarımız hem atları yakından tanıma fırsatı buldular hem de at binme zevkine eriştiler. Katılımın yoğun olması bize bir mesaj verdi. Biliyorsunuz Arslanbey Mesire Alanımız da bizim Midilli atlarımız var. Buradan hareketle Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğümüz bünyesinde binicilik kursu açarak, Türkiye Jokey Kulübü’nün de katkı ve destekleriyle şehrimizde ata sporumuz olan biniciliğin yaygınlaşması için gayret edeceğiz. Hafta sonu düzenlenen etkinlikle hemşerilerimize yaşattıkları bu mutluluktan dolayı Türkiye Jokey Kulübü yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Erkoç, binicilik üzerine Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Jokey Kulübü’nün ortaklaşa etkinlikler yapmaya devam edeceğini ifade etti.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol