Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA dizi AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN TOPTAŞ’IN 1 MAYIS’TA ÇEVRE KORUMA EMEKÇİLERİYLE BULUŞMASI

Göreve geldiği ilk günden itibaren sıcakkanlı duruşu ve mütevazi kişiliğiyle personelin takdirini kazanan Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde de farkını gösterdi.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nde görev yapan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik etmek amacıyla organize edilen programa giderken, mesaide olan personeli gören ve aracından inerek sohbet eden Hanifi Toptaş, tavrıyla gönülleri bir kez daha kazandı.

Görevinin başında olan personelinin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eden Başkan Toptaş, kafedeki gençleri de ziyaret hal ve hatırlarını sordu.

Başkan Toptaş akabinde ise Onikişubat Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Şantiyesine geçerek personellerle buluştu.

“500 BİNİ AŞKIN HEMŞERİMİZE PERSONELİMİZLE HİZMET EDİYORUZ”

Personelin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eden Başkan Hanifi Toptaş, tüm çalışanlarla birlik ve beraberlik içerisinde Onikişubat’a ve Kahramanmaraş’a hizmet ettiklerini vurgulayarak şunları söyledi, “Öncelikle tabii toplumumuzun her kesiminde yoğun bir şekilde mücadele veren, bilek gücüyle, alın teriyle çalışan tüm işçi kardeşlerimizin, tüm hemşerilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum. Bugün 1 Mayıs, bu vesileyle de mesai arkadaşlarımızı, özellikle de sahada çalışan, Onikişubat’ımızın güzelleşmesinde emeği olan işçi kardeşlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir gün geçirelim, onların bayramına eşlik edelim istedik.

Bu kapsamda da Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğümüzdeki mesai arkadaşlarımızla birlikte olduk. Çünkü biz onlarla birlikte 500 bini üzerinde hemşerimize hizmet ediyoruz. Bu açıdan tabii onlar hakikaten belediyemizin lokomotifleri diyebiliriz. Şehrimizin, ilçemizin, daha temiz olması için gece gündüz demeden hakikaten çok yoğun bir şekilde çalışan kardeşlerimiz. Onların da bugün burada bayramlarını kutladık. İnşallah birazdan da istek ve taleplerini kendileriyle istişare edeceğiz. Bu vesileyle tüm işçi kardeşlerimizin, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü en kalbi duygularımla kutluyorum.”

Personellerle tek tek selamlaşan Başkan Toptaş, talep ve sorunlarını da dinledi. Başkan Toptaş, günün anısına personele çeşitli hediyeler takdim etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol