Öne Çıkanlar SANATÇI PERFORMANSI İLE VAR KAYIT DIŞI SATILAN ÜRÜNLERE EL KONULDU dizi SANATSAL ALANDA DA SERGİLEYECEKTİR” AKSU ÇAYI ZEHİR Mİ ZEMZEM Mİ AKIYOR

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN OKAY KÜÇÜK FATMAGÜL'E TEKERLEKLİ SANDALYE HEDİYE ETTİ
 Doğuştan yürüme özürlü olan Fatmagül ün en büyük isteği bir tekerlekli sandalyesinin olması ve dışarı çıkmak isteği idi. Bunun için Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati OKAY a duygusal bir mektup yazan küçük Fatmagül Belediye başkanından kendisi için bir tekerlekli bir sandalye istedi.

 

Sosyal Belediyecilik kapsamında, Belediye Başkanı Necati OKAY küçük Fatmagül ve ailesini makamında kabul ederek, tekerlekli sandalye Fatmagül’e hediye etti. Başkan OKAY “kızımızın mektubu beni çok duygulandırdı, sosyal belediyecilik kapsamında bir tekerlekli sandalye temin ettik ve Fatmagül e bunu hediye ettik. Fatmagül artık rahat rahat dışarı çıkarak gezebilecek, biz göreve geldiğimiz günden bu güne kadar özürlü vatandaşlarımıza yönelik onların yaşamlarını kolaylaştıracak birçok çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz, özürlü vatandaşlarımıza yönelik birçok projelerimiz var bunları hayata geçirmek için büyük bir çalışma içerisindeyiz, bu çalışmalar tamamlandığında Fatmagül ve Fatmagül gibi özürlü olan çocuklarımız daha rahat bir yaşam süreceklerdir” dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356