Öne Çıkanlar İŞİTME ENGELLİ KADINLARA DİKİŞ VE NAKIŞ KURSU İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016 BİZ İCAT ÇIKARTACAĞIZ! SEFERE ÇIKTI ÖZÇAM MARKET

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN KERVANCIOĞLU’NDAN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Başkan Kervancıoğlu: 30 Ağustos Zaferinin, milli değerlerini ve birliğini koruyan bir milletin en zor şartlarda bile esaret altına alınamayacağının bir ispatı olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, “30 Ağustos 1922 günü Gazi Mustafa Kemal önderliğindeki ordumuz milletimizin birliği ve bütünlüğünü de arkasına alarak büyük bir destan yazmıştır. Bu zafer Türk Milleti’nin fedakârlığının, kararlılığının ve vatan sevgisinin önemli ve anlamlı bir göstergesidir.

Türk milleti şanlı tarihi boyunca haklı ve onurlu duruşu ve direnişi ile yurdumuzu işgal etmek isteyen milletlere gereken cevabı en güzel şekilde vermiş, asla başka ülkelerin boyunduruğu altına girmemiştir. Milletimiz, gerektiğinde birlik ve beraberlik içerisinde yine aynı mücadeleyi göstermekten kaçınmayacaktır. Türk Milleti yeni destanlar yazmaya her zaman hazırdır.

Bu anlamlı günde, başta bize bu zaferi yaşatan Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşlarına, kahraman ordumuza şükran ve minnetlerimizi sunuyor, tüm şehitlerimizi, ebediyete intikal etmiş tüm gazilerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum. Tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 101’nci yıl dönümünü kutlu olsun”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol