Öne Çıkanlar ONİKİŞUBAT BELEDİYESİNİN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE DESTEĞİ SÜRÜYOR dizi AFŞİN BELEDİYESİ SEVİN GRUBU İLE İFTARDA AFŞİN DE GELİŞİM DEĞİŞİM BAŞLADI… PROJELERİNİ REHBER ETTİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN KANBUR'DAN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Başkan Erdal Kanbur, "Toplumumuzun temelini oluşturan aile yapısının temel taşı annelerdir. Anneler, sevgi, şefkat, sabır ve fedakârlık gibi erdemlerin somut örnekleridir. Onlar, sağlıklı nesillerin yetişmesinde önemli bir rol üstlenirken, şefkat dolu yürekleriyle hayatımıza yön verirler" dedi. Bu duygularla Anneler Günü'nü kutladığını belirten Kanbur, annelerin karşılıksız sevgisinin en güzel örneklerini sergilediğini ifade etti.

Kanbur'un sözlerine ek olarak, annelerin fedakârlığının yaşam boyu rehberimiz olduğunu vurguladı. "Annelerimiz, hayat yolculuğumuzda bize rehberlik ederler, eğitimcimizdir ve her zorlu durumda bizi aydınlatan kutup yıldızımızdır" diyen Kanbur, annelere layık birer evlat olmanın ve onların mutluluğunu sağlamanın büyük bir sorumluluk olduğunu belirtti.

Başkan Erdal Kanbur son olarak Anneler Günü'nü kutlayarak, "Şehit anneleri başta olmak üzere tüm annelerin fedakâr emekleri için minnettarız. Onların sağlık, huzur ve mutluluk içinde yaşamalarını diliyoruz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol