Öne Çıkanlar DÜRÜMCÜBAŞI DAYANIŞMANIN YEGANE ADRESİ; DENİZKENT.. SİYASİ PARTİLERDE ADAYLAR BELLİ OLDU KAHRAMANMARAŞ MHP PİYASA ÇILDIRMIŞ OLMALI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜVEN'DEN ÖĞRETMENLER GÜNÜ ZİYARETLERİ...
 Esence İlkokulu ve Ortaokulunu ardından Afşin Fen Lisesi’ni ziyaret ederek okulda görev yapan eğitimciler ile bir araya gelen Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Ziyaretlerinde yaptığı konuşmalarda Öğretmenli mesleği sabır ve özveri isteyen bir meslek olduğunu belirten Başkan Güven; "Öğretmenli mesleği sabır ve özveri isteyen bir meslek. İnsan sevgisi vatan sevgisi çocuklarımızda öğretmenlerimiz sayesinde oluşuyor ve öğretmenlerimizin özverili çalışmaları sayesinde bu devam edecek. Öğretmenlik mesleği kutsal bir meslek, milletin geleceği değerli öğretmenlerimizin ellerinde şekilleniyor. Bütün öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı ve bu mesleğe vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ediyorum. Tüm millet olarak ve Afşin olarak minnettarız iyi ki varsınız. Ben de bütün öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü gönülden kutluyorum. Öğretmenlik bir ömür boyu sürer ama görünüşte emekli olmuş öğretmenlerimize de sağlık ve mutluluk içerisinde nice yıllar diliyorum. Aramızdan ayrılmış olan bütün öğretmenlerimizi rahmetle ve şükranla anıyorum."dedi.

Öğretmenlerin ülkenin dört bir yanında fedakârca görevlerini yaptıklarını belirten Güven,"Öğretmenlerimizin ülkemizin dört bir yanında nasıl fedakârca görev yaptıklarını görüyoruz, biliyoruz. Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın eğitimi uğruna verdikleri emekleri büyük bir takdir ve şükranla karşılıyoruz." açıklamasında bulundu.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1356