Öne Çıkanlar BÜYÜKŞEHİR ÇİÇEKLERLE BEZENİYOR… VEKİL OLMAK İÇİN SİYASET YAPMIYORUZ ŞİŞMANLIKLA GELEN HASTALIKLAR KONFERANSI K.MARAŞSPOR 1-0 TARSUS İ.YURDU her şey değişecek

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜRBÜZ’DEN AK PARTİ’NİN 22. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ MESAJI

Başkan Mehmet Gürbüz mesajında şu ifadelere yer verdi; “AK Parti, 14 Ağustos 2001 tarihinde Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde kurulduğundan beri aziz milletimizin emrinde, aynı aşk ve inançla huzurun ve güvenin adresi olmayı sürdürmektedir. Partimiz, 21 yıllık süre zarfında katıldığı her seçimden başarıyla çıkmış ve Türk siyasetine yön vererek kendi çıtasını sürekli yukarı taşımıştır. Bugün 11.5 milyon üyeye sahip olan AK Parti, sürekli yenilenen bir siyasi hareket olarak ön plana çıkmıştır.”

Gürbüz ayrıca, Türk siyasi tarihine altın harflerle yazılan Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti'nin sadece Türkiye'nin değil, tüm mazlumların, mağdurların ve gönül coğrafyasının umudu olduğunu vurguladı.

Mesajında "Büyük ve Güçlü Türkiye" idealine olan bağlılıklarını sürdüreceklerini belirten Başkan Gürbüz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve tüm parti yol arkadaşlarına teşekkürlerini iletti. Aynı zamanda, destekleriyle güç buldukları aziz millete de minnettarlıklarını sundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol