Öne Çıkanlar ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR! öneri TÜRKİYE GENELİ 5 BİN 801 KİŞİYİ ELEDİ ÇİÇEK EKİNÖZÜ SEÇİME VE İKTİDARA HAZIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN GÜNGÖR’E ULUSLARARASI HEYETTEN ZİYARET

Şehrin ihya ve inşası noktasında gecesini gündüzüne katarak çalışan  Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere şehre gelen SALAR International (İsveç Yerel Yönetimler ve Bölgeler Birliği-SKL) ve RESLOG Proje Ekibini makamında ağırladı.

Şehrin tekrar ayağa kaldırılması noktasında gerçekleştirilen ve planlanan çalışmaların görüşüldüğü ziyarette heyet, Başkan Hayrettin Güngör’e meydana gelen deprem dolayısıyla geçmiş olsun dileklerini ve taziyelerini iletti. Başkan Hayrettin Güngör de nazik ziyaretleri ve destekleri için heyete teşekkür etti.

ŞEHRİMİZ İÇİN İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Hayrettin Güngör, “Şehrimizin yeniden ihya ve inşası noktasında ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından yardıma gelen kurum ve kuruluşlarımız, belediyelerimiz ve STK’larımızla yoğun gayret gösteriyoruz. Bugün de misafirlerimizle Kahramanmaraş’ımızın tekrar ayağa kaldırılması ve ortak projeler yapma noktasında istişarelerde bulunduk. Bu zor süreçte yanımızda olan, desteklerini eksik etmeyen herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol